Gyvenamajame name įsirengiant higienos ir relaksacijos patalpas santechnikos įrangą reikėtų derinti pagal kainą, kokybę ir stilių.
Vakaruose seniai žinoma, ne tik kokio rango vadovui kokį automobilį privalu turėti, bet ir kokią santechniką savo namuose įsirengti, kad nesugadintų firmos įvaizdžio. Lietuva šioje srityje dar naujokė, nes ilgai į tuos dalykus nesigilinta. Dabar pasaulinėje ir Lietuvos rinkoje santechnikos įrangos pasirinkimas pagal kainą ir kokybę yra labai didelis. Susiorientuoti toje įvairovėje nėra paprasta. Pavyzdžiui, jeigu perkate brangią vonią, atitinkamai turi kainuoti ir maišytuvai. O jeigu klozetas čekiškas, tai atitinkamai turi būti derinami ir praustuvas bei kita santechnika. Beje, kaina tik iš dalies atspindi įrangos kokybę, brangiai kainuoja garsių dizainerių ir firmų gaminiai.
Sakykim, vokišką standartinį komplektą (pakabinamą klozetą su dangčiu ir 60cm. pločio praustuvą su koja arba puskoja) galima įsigyti už 11.000Lt., o čekišką už 400Lt. Kainos skiriasi ir ne tik dėl firmos ar dizainerio vardo. Čekiška ir vokiška ar šveicariška santechninė keramika gaminamos iš skirtingų molio rūšių, todėl šveicarų ir vokiečių keramika vadinama net porcelianu, gaminama rankomis, o molis patiekiamas iš net 10 skirtingų Europos regionų. Porcelianas turi geresnes valymo, nesipurvinimo savybes, labiau blizga.
Dabar madingi kabinamieji klozetai, praustuvai. Juos patogu valyti, bet montuoti privaloma tokiame aukštyje, koks nurodytas instrukcijoje. Specializuotų parduotuvių, santechnikos įrangos pavyzdžių ekspozicijoje parodyta, kaip ir ką montuoti.
Daugelis santechnikos įrangos pardavėjų parduoda ir įvairaus diametro vandentiekio bei kanalizacijos vamzdžius, kad namą statantis žmogus viską rastų vienoje vietoje.